Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

1985 yılında kurulan Mavi Akdeniz Alüminyum & PVC, Antalya’da modern ve teknolojik altyapıya sahip tam otomasyonlu üretim tesisinde, sıfır hata ile pvc profil üretimi yapmaktadır.

Ana faaliyet alanı pvc doğrama ve alüminyum olan Mavi Akdeniz Alüminyum & PVC Pimapen markası altında hazır doğrama, pencere market ve proje bazlı faaliyetlerini sürdürmekte olup tali bayilikler vermektedir.

Tüm bunların yanı sıra panjur, otomatik kepenk, korkuluk sistemleri ve katlanır cam balkon sistemi üretim ve montaj faaliyetlerini yapmaktadır.

Ücretsiz hızlı keşif ve bilgilendirme, kaliteli & hızlı iş teslimi ve projeye özel tasarım ve uygulama alanlarında öne çıkan Mavi Akdeniz Alüminyum & PVC proje bazlı ve hazır doğrama satışlarıyla birlikte yıllık 528 ton üretim kapasitesine ulaşmış ve Pimapen bayileri arasında 2022 yılında Pimapen Akdeniz Bölge 1.si, Pimapen Ege Bölge 2.si olmuştur. 2023 yılında da yine Akdeniz Bölge 1.si Ege Bölge 2.si ve Türkiye 8.si olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Aynı zamanda 2022 yılı itibariyle de ihracata yönelen Mavi Akdeniz Alüminyum & PVC hazır doğrama satışlarını Bluetech PVC markası ile gerçekleştirmeye başlamıştır.

Bugün Mavi Akdeniz Alüminyum, 3200m2 lik üretim tesisinde 50’ye yakın uzman kadrosuyla Antalya’da lider konumda olmanın sorumluluğu ve bilinci ile yurtdışına da açılarak başarılı faaliyetlerine devam etmektedir.